SWIPE A SURPRISE

29 APRIL – 19 MAY 2019

WINNERS

DAILY PRIZE WINNERS

Daily draws at 8:30pm Monday – Sunday at participating venues.

The winner also receives $10 worth of Bonus Points if present at the Daily Draw!

Week One Winners

Castello’s Foresters Arms Hotel

MURRAY TINCELLO, RAYMOND SMITH, BRIAN FERNANDEZ, JANET RANDALL, BRONWYN WOODWARD, ANDREW JOHNSON, JEFFREY FERGUSON.

Castello’s Powell Hotel

ROBIN CALLAWAY, ADRIAN CHATTERTON, RON FOWLER, GREG ASHTON, ADRIAN CHATTERTON, BROCK SHEA, JOHN MCCUBBIN.

Cross Keys

TONY PIADIS, DAVID BRYAN, SHANE MUSCAT, ANNA TRICARICO, STEPHEN SQUIRRELL, RUSSELL GRAINGER, DONALD BROWN.

Croydon Hotel

ALAN DUNCAN, KERRI DAVIES, PATRICIA BANNISTER, BEV HIRD, BERNADETTE BROOKES, COLIN MCKAIL, BRETT HAINES.

Golden Fleece Hotel

ADAM BELL, CRAIG LEERENTVELD, NICKY PETERS, JEF GRAHAM, CHRIS MERTIKAS, JUAN GINNANE, JOHN NEWMAN.

Green Gully Soccer Club

RATCO DUJELA, CAROLYN ARNOLD, THERESA BORG, KLAUS HAMPEL, HEATHER ROCHANAKIJ, JOHN ATTARD, RYAN SIMANU.

Harp of Erin Hotel

MURRAY CARMAN, ERIC LIAO, MIMMO IGINI, THEODORE VLAHOS, NEVILLE HEFFERNAN, WOODY WOODCOCK, FREDA PAPAGEORGIOU.

Highways

VALERIE MAY OAKLEY, DAVID TREVENA, ANTHONY HOULT, VALERIE MAY OAKLEY, MARLENE MOODIE, PETER KAKOULLIS, ALEXANDER PETRIDIS.

Headquarters Tavern

DENISE KIELY, DARRYL GRAY, JOHN WHITE, PHILIP LAMING, BRONWYN ANDERSON, BRIAN WHITTLE, MARCELLE KOULOYAN.

Lalor Bowling Club

DORIS CUTAJAR, JOHN CATALDO, FRANCIS PENNEY, DARINKA ATANASOVSKI, ANDREW VAN DER HORST, DEBBIE DICKINSON, CHERYL PICKLES.

Minerdome Sports Club

JAMES ALLEN, JOHN SMITH, ROSS SMITH, CAROL PARKINSON, DARREN MITCHELL, RAY STONE, SHANE ROMEO.

Mitchell River Tavern

PETER WOODWARD, ADRIAN WARD, TREVOR MASTERS, MICHELE GLEESON, PAUL GARRO, BJ HADDEN, PETER SOMERVILLE.

Mordy HQ

CATHARINA SMIT, CHRISTINA FREESE, ROBERT MCKINNON, MARIAN SARGESON, JOHN BROWNING, PETER MORRELL, TED O’NEILL.

Portarlington Golf Club

BARRY RULER, PETER BIRD, LINDA GOLDING, JANET CAMPBELL, ANDREW PILLER, TERRI DEAN, MICHAEL KELLY.

Spectrum on Chapel

ANATOLIY OTSTAVNOY, PETER GUNSTON, ROHAN DOBBIN, WENDY O’SHEA, JAMES BOWE, WESLEY BAILEY, GRAEME AARON.

Stoney’s Club

JORDAN HORNSEY, STEPHEN HICKS, GRAHAM ROLLS, REGINA DWORZYNSKI, GRAEME WATSON, ROBIN DYSON, PALMA BLUNDEN.

Sugar Gum Hotel

MARARGET BOULOS, ANNA MAZZA, VICTOR PASKALIDIS, BARB MCCLURE, JOHN TODARO, ROBERT DAVIS, SAMUEL VASSALLO.

Sunbury United Sporting Club

NORMA HOUGHTON, RAY JOHNSON, TONY AIELLO, SCOTT BROWNE, BILL GILPIN, GRAEME MCDONALD, JASON SMITH.

The Coach Ringwood

My Nga Huynh, Eli Hailey, Frank Spiros, Joe Squillace, Gary Meadows, Lardine Lynch, Craig Getson.

The Cove Hotel

MAUREEN VAN, GLENYS STEWART, BEATRICE FRANCIS, PHYL HOLLAND, JOHN SIMENCIC, RODNEY HOLLAND, BRETT MCGRATH.

The Palms

ROSARIA COLONNA, JAMES NICOLSON, PHYLLIS ATKINSON, MARIANNE GRECH, LEONIE CUMMINGS, SANDRA BRICKNELL, BELINDA BUDGE.

Traralgon Bowls Club

KIWI MCRONALD, STEVEN DERRICO, NOELENE HENNESSY, MARJORY MARSH, JANET WOOLLACOTT, JOHN FRESCURA, VINCENT MCILWAIN.

Warrnambool Bowls Club

ANGUS DENSLEY, JANIECE JOHNSTONE, ROBERT WHITE, TYRONE PARKER, IAN SAHLSTROM, GERARD MCDONALD, BERNARD REID.

Yarraville Footscray Bowling Club

DAVID DOHERTY, TROY PHIN, KEVIN D’ELTON, ENID JOWETT, RODNEY BABER, GEOFFREY NORRIS, PATRICK GAVAN.

Week Two Winners

Castello’s Foresters Arms Hotel

MICHAEL VIAL, MARK DOLLING, GEORGIA PAPAGIANNOPOULOS, LACHLAN KING, DAN HOBBS, ANNE BARROW, BRENDAN FITZGERALD.

Castello’s Powell Hotel

MARGARET MIRABILE, SAM MIRABILE, ADONIA SEROUKAS, TIMOTHY DORAN, ADONIA SEROUKAS, GARY GARY, THI NGUYEN.

Cross Keys

PETER DAVIS, HELEN PETER, STEVEN KNIGHT, NEIL MCCALL, CHRISTINE MUIR, NEVILLE CURRIE, PETER KOUTOULAS.

Croydon Hotel

BILLY GOWER, IAIN COWAN, DAMIAN GALLE, MELANIE VASSIE, CAROL JOHNSON, PETER REYNOLDS, SCOTT DAVEY.

Golden Fleece Hotel

KARA STEPHENSON, JOHN COLE, DAENG PHONCHONE, JOAN MACLEAN, HAYDEN MCLELLAND, MARTIN NEWELL, BAILY RHODES.

Green Gully Soccer Club

SHERYL LAMPARD, XUAN VU NGHIEM, HILDEGARD DENYS, MARY CASSAR, SARAH AGRESTA, ANTHONY MARCHETT, LILY GALDES.

Harp of Erin Hotel

KEN MCDONALD, TRACEY ASHCROFT, JUDY WINDUSS, EILEEN ALEXANDER, NICHOLAS PSYHOGIOS, SEAN LAMBERT, DELVIN O’MEARA.

Headquarters Tavern

MIRNA YOKHANNA, RAYMOND DONNISON, CAYLEE MANIATOPOULOS, DORINDA DAVIS, BIANCAH AMATO, ARTHUR THOMPSON, VINCE DELRE.

Highways

QUEENIE FONG, CAN TANG, PAUL YOUNG, QUEENIE FONG, GIOVANNA INTERLIGI, ALI SHAMCI, DANIEL FILIPOW.

Lalor Bowling Club

CHARLES EL-ASMAR, MAURICE BAILEY, DARINKA ATANASOVSKI, TIM GLEESON, ROSE BORG, ROSA GIGLIO, MAURICE BAILEY.

Minerdome Sports Club

PETER CURRAN, EDNA ALLEN, SALVATORE PROCACCINO, DALE SPARKMAN, BILL TOWNS, JOY SMART, PAMELA BLACKBURN.

Mitchell River Tavern

JD DUNN, SHANYN LINKLATER, KIM MARTIN, MARK BRITZ, MARK BRITZ, MICHAEL HAYES, JOHN HODDER.

Mordy HQ

MICHAEL BAITIS, RAYMOND YOUNG, PAT TOWSEY, ANN BRENNAN, MARY RODDA, MICHAEL BAITIS, JUDITH O’DWYER.

Portarlington Golf Club

JOHN NICHOLLS, CAROL DONOHOE, DON LOVETT, JOSIE HARRIS, RICK KORB, DAVID EVANS, CHRISTOPHER COLANERI.

Spectrum on Chapel

FALEFATU SAPOLU, MARLENE HICKEY, NOREEN ROZARIO, BARRY RODGERS, LEON RAMMOS, CARLOS HOAPP, MICHAEL ZIZIC.

Stoney’s Club

PALMA BLUNDEN, STANLEY BURTON, JENNY O’BRIEN, AMELIA MYERS, DEBBY GEISLER, DANNY DE BORTOLI, MARY-ANNE LEITH.

Sugar Gum Hotel

SAMUEL VASSALLO IOAKIM IOAKIM, JOHN PARNIS, CHRISTINE DAVIS, CHARLES BORG, JOHN PURCHES, CHARLIE SMITH.

Sunbury United Sporting Club

ROLAND JAMES, TRUDY STOREY, ANDREW DICKSON, KAREN TURNER, RYAN MCKENZIE, LUKE ROMANIA, JAMES RAMSAY.

The Coach Ringwood

Donna Drummond-Cooper, John Wearne, Benny Van Ineveld, Will Heaven, Sara Gaskin, John Hosking, Andrew Wheeler.

The Cove Hotel

GERARD DEMAINE, DAMIEN ARMSTRONG, JAMES HUME, JILLIAN WILCOX, BARRY GAZE, BEATRICE FRANCIS, DEBORAH PROUD.

The Palms

MARGARET OLDFIELD, JOSEPHINE ZAMMIT, PHUOC LUONG, SAMANTHA CORNEILLE, CARMEN KANNIS, BEATRICE PRICE, SANDRA SCOTT.

Traralgon Bowls Club

GARY TALBOT, KATHLEEN SHERLOCK, BERNARD HOLDER, GARY TALBOT, LUKE HARDING, JILLIAN ORR, BRENT HUMPHRYS.

Warrnambool Bowls Club

PAULINE WARING, SUE PARKINSON, KAREN POGORZELSKI, GAIL RIX, ADAM CUST, BARRY CRIMMIN, TYRONE PARKER.

Yarraville Footscray Bowling Club

NEIL LEWIS, FIONA FITZGERALD, LESLIE CLARKSON, ROBERT YUNG, MACAULEY GORING, SHANE BREEN, PAUL WILSON.

Week Three Winners

Castello’s Foresters Arms Hotel

COREY GREENAWAY, MAXWELL O’BRIEN, STEVE KAYE, CHRIS MOULE, PATRICK REILLY, MICHAEL NAZZARI, CHERYL RAEBURN.

Castello’s Powell Hotel

DAMIEN LEWIS, DARREN MCLELLAN, MARGARET MIRABILE, DAVID STUART, STEVEN GIMENEZ, DANIEL MANICASTRI, CASEY WIRKEN.

Cross Keys

SIAN MANNING, JOHN PULFORD, NIKE PRUSCINO, DONNA LAMBERT, DALE SILVER, JOHN PULFORD, JUDY TAYLOR.

Croydon Hotel

LEONARD HILL, ROGER CONROY-WELBY, COLIN JANES, ANDREW MCGUINN, SUE FRASER, WILHELMUS GOMMERS, DENISE WEST.

Golden Fleece Hotel

EVELYN POCZA, LYNETTE BOYER, JULIE AQUILINA, MARGARET KUCAN, MARTIN NEWELL, ROBERT PRYSE, ALLANNAH BLACK.

Green Gully Soccer Club

CHARMAINE MATTHEWS, ALAN GORMAN, ALBERT VANDERPOL, GEORGE ASPROS, JACK EDWARDS, ZBIGNIEW DZIEDZIC, CARMEL KANE.

Harp of Erin Hotel

JANINA CAPUANA, IAN CAMPEY, FREDA PAPAGEORGIOU, DAVE SANG, TONE DREDGE, SEAN LAMBERT, MIKE MCCOLL JONES.

Highways

MUY WU, OI LIM, SAM SMALLEY, ANNA TORCHIA, POI THAI, SHIOU CHUANG, HUE XA.

Headquarters Tavern

Noelene Hinsley, Jim Finocchiaro, Christopher McWilliams, Peter Redding, Raelene Jones, Andrew Hornsby, Caylee Maniatopoulous.

Lalor Bowling Club

Stephen Halliday, Elpida Salonikidis, Beverly Sharp, Donna Gleeson, Paul Harrower, Antonio Mamone, Graeme Chambers.

Minerdome Sports Club

Patrick Organ, Tom Sculley, Jarrod Gollob, Ian Catherall, Felicity Constable, Jeffery Sutton, Cheryl Magee.

Mitchell River Tavern

FRANK HOOD-BRYANT, MICHAEL HINCHEY, JD DUNN, LORRAINE CLARKSON, SARAH WATSON, MARK HENDERSON, MATTHEW SIDE.

Mordy HQ

VICKI SAVILLE, PATRICK DOHERTY, ROGER BURNS, PAUL BIBBY, ROY BLAKE, JANELLE NANCARROW, CHRIS PERRY-BOLT.

Portarlington Golf Club

Charmaine Grensemann, Shirley Hallmark, Bernard Reed, Geoff Cornwell, Kevin Murley, Simon Grundell, David Botterill.

Spectrum on Chapel

PETER DELANEY, KELLY HIGGINBOTHAM, NICHOLAS ZAFIROPOULOS, CHI LEE, LEE MATTHEWS, ROGER GRAHAM, BETTY GAHAN.

Stoney’s Club

JAMES KIRRANE, BARBARA BACON, MARGARET BATES, CONSTANCE DE JONG, GRAEME WATSON, MARGARET BATES, SYLVIA GANNON.

Sugar Gum Hotel

ALF HOMBURG, ANAND NAYAK, ANDREA BORG, PETER KENNEDY, PETER MONTAGNESE, GEORGE AGIUS, JOANNE BARRATT.

Sunbury United Sporting Club

Trudy Storey, Wendy Krapywnyj, Peter Jolly, Paul Duggin, Joy Crossley, Whitney Turner, Eric Martin.

The Coach Ringwood

Jo Chivers, Marcel Battaglia, Doreen Kooyman, Greg Lim, Tina Wong, Trevor Baiocco, Carol Devenish.

The Cove Hotel

JOYCE MILLSOM, JANINE RICHARDS, CINDY TROTTER, DEBORAH CLAYTON, MICHAEL GODINO, THERESE REED, BRETT FISHER.

The Palms

SHARON CRAPPER, KEITH HULL, FIORE SCALZO, CARMEN KANNIS, DAMIEN LEWIS, PASQUALE CANTURI, DAVID OSA.

Traralgon Bowls Club

MURIEL SOMLAI, ROBERT DAWSON, CHRISTINE EAGLES, JOHN FIELD, STEVEN DERRICO, CLINT JONES, MIKE MCKEON.

Warrnambool Bowls Club

Tyler Rodgers, Joanne McKinnon, Janine Boyington, Paul O’Donnell, James Murphy, Max Alexander, Neville Mahney.

Yarraville Footscray Bowling Club

ROBERT MCLELLAN, NEVILLE BUZZA, ANTHONY WITTIG, JULIE ROWLAND, DONNA HILL, RANDALL SHIELDS, SAMUEL TREVILLIAN.

WEEKLY MAJOR PRIZE DRAW WINNERS

All Daily Draw Winners are eligible to WIN a Major Prize, with five prizes to be won each week.

Week One

BILL GILPIN (SUNBURY UNITED SPORTING CLUB), ADAM BELL (GOLDEN FLEECE HOTEL), JOHN ATTARD (GREEN GULLY SOCCER CLUB), YVONNE HAWKES (CASTELLO’S CARDINIA HOTEL), VALERIE MAY OAKLEY (HIGHWAYS).

Week 2

Glenn Rose (Castello’s Daisey’s Hotel), Dianne Pearce (Sporties Barooga), Joy Smart (Minerdome Sports Club), Rosa Giglio (Lalor Bowling Club), Anne Barrow (Castello’s Foresters Arms Hotel).

Week 3

KARL FEIST (CASTELLO’S VICTORIA TAVERN), SAM SMALLEY (HIGHWAYS), LEIGH MCNEAL (CASTELLO’S DAISEY’S HOTEL), PAUL BIBBY (MORDY HQ), BRETT FISHER (THE COVE HOTEL).

WEEK ONE

Dyson Cyclone V10

All Daily Draw Winners go into the draw to WIN a Dyson Cyclone V10 Handstick. Five to be won!

 

WEEK TWO

KitchenAid Artisan Mixer

All Daily Draw winners go into the draw to WIN a KitchenAid Artisan Mixer. Five to be won!

WEEK THREE

Phillips 55″ Smart TV

All Daily Draw Winners go into the draw to WIN a Phillips 55″ Smart TV. Five to be won!

HOW TO ENTER

Earn up to three entries each day.

Swipe your membership card at the kiosk or when purchasing food and beverages. PLUS receive $10 worth of Bonus Loyalty Points if present at draw.

Swipe your membership card at any participating venue.

For more details please read the Terms & Conditions.

Promotion starts at 12:01am on 29 April 2019 and ends at 8.29pm on 19 May 2019 (Promotion Period). Only available at Participating Venues, to members of the Venue’s loyalty program aged 18 years and over. Up to 2 entries for swiping an eligible participant’s loyalty card with in-venue purchases (excludes expenditure on gaming machines or gambling), and 1 entry for swiping an eligible participant’s loyalty card at the in-venue loyalty kiosk. Instant Prize Wins (at limited venues only – confirm with venue staff) may be awarded at any time during the Promotion Period upon validly swiping a Program membership card in the Participating Venue at the in-venue kiosk. 21 Daily Prize Winners (Prize Pack A and Pack B) are drawn at each Participating Venue, at 8:30pm each day during the Promotion Period. Daily Prize winners present at the draw will win 1000 loyalty program points. Each Daily Prize winner will have an opportunity to enter the Weekly Prize Draw for the chance to win one of 15 Weekly Prizes. The Weekly Prize Draw will be conducted by virtual draw by the Promoter on 7, 14 and 21 May 2019 at 12.01pm. Winning prizes may vary from images shown in promotional materials. Full terms and conditions and winners published at www.swipeasurprise.com.au/vica